Peru Inn Hostel
Το Peru Inn Hostel Κούζκο έχει 14 δωμάτια και απέχει 13 λεπτά με τα ποδια από Πλάσα ντε Άρμας.
Σακσαγιούαμαν απέχει λιγότερα από 2 χλμ. Το Peru Inn Hostel βρίσκεται κοντά σε Αγορά San Pedro του Κούσκο. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείου είναι Puente, περίπου 650 μέτρα μακριά.
Το Peru Inn Hostel διαθέτει μπαλκόνι και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια σε κάθε δωμάτιο.
Delicatessen de Karito προσφέρει γερμανική κουζίνα και βρίσκεται 6 λεπτά με τα πόδια από το Peru Inn Hostel.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Almudena Cemetery584 χλμ.
- Πλάσα ντε Άρμας751 χλμ.
- Κούζκο502 χλμ.
- exploor642 χλμ.
- Centro Historico De Cusco715 χλμ.
- Xapiri675 χλμ.
- Plaza Regocijo735 χλμ.
- Museo Y Catacumbas Del Convento De San Francisco De Asis477 χλμ.
- Kanamarka770 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi
Στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🕌
Ποια γνωστά αξιοθέατα βρίσκονται κοντά σε τo Peru Inn Hostel;
Τα αξιοθέατα όπως Πλάσα ντε Άρμας και Περού βρίσκονται σε απόσταση 13 και 20 λεπτών αντίστοιχα από τo Peru Inn Hostel. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo Peru Inn Hostel;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo Peru Inn Hostel στις 10:00. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Peru Inn Hostel;
Σε τo Peru Inn Hostel μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Απλό δωμάτιο με δύο μονά κρεβάτια, Δωμάτιο economy με δύο μονά κρεβάτια και Για άντρες κοινόχρηστο δωμάτιο. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υιοθετεί bed and breakfast.
Σε bed and breakfast υποστηρίζουν δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.